Ahmeti: 22 Nëntori, 10 Qershori dhe 28 Nëntori, vula dhe identiteti shqiptarë

22 nëntori i Manastirit, bashkë me 10 qershorin e Prizrenit dhe 28 nëntorin e Vlorës jamë shtyllat e kodit bashkëkohor identitar të shqiptarit.

Mirënjohës rilindasve dhe atdhetarëve ndër dekada e shekuj.

Gëzuar festë miq shkruan kreu i BDI-së në profil statusin e tij të facebook. Mkalb/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *