Mot me diell dhe me vranësira

Moti do të jetë me diell dhe me vranësira të dobëta që pritet të reduktohen gjatë ditës. Në orët e mëngjesit do të fryjë erë e lehtë deri mesatare në drejtimin veriorë, por gjatë ditës pas uljes së intensitetit do ta ndryshojë drejtimin e saj në juglindje. Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej -8 deri në 2 grad Celsius, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 6 deri në 12 gradë Celsius.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

3 thoughts on “Mot me diell dhe me vranësira

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *