Në mëngjes minus 8, gjatë ditës deri 15 gradë Celsius

Moti sot në mëngjes do të jetë i ftohtë. Nëpër disa fushëgropa me dukuri të mjegullës. Gjatë ditës moti do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura minimale do të lëvizë prej -8 deri 3, ndërsa maksimalja prej 9 deri 15 gradë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

225 thoughts on “Në mëngjes minus 8, gjatë ditës deri 15 gradë Celsius

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *