Artan Grubi sot në vizitë zyrtare në Kosovë

Sot, më 25 nëntor 2020, Zëvendëskryeministri i Parë Grubi do të vizitojë Prishtinën dhe me këtë rast do të ketë një takim pune me Zëvendës Kryeministrin e Republikës së Kosovës, znj. Albulena Balaj-Halimaj. Pas takimit do të ketë një deklaratë për shtyp. Vendndodhja: Qeveria e Republikës së Kosovës Ora: 12:00

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

4 thoughts on “Artan Grubi sot në vizitë zyrtare në Kosovë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *