Intervista e Zaevit, Spasovski: Secili ka të drejtë të ketë qëndrim për çështje të caktuar

Këtu jam si ministër dhe jo si nënkryetar i partisë, nuk dëshiroj që të keqpërdor foltoren, nuk dua politikisht të përgjigjem megjithatë secili ka të drejtë të ketë qëndrim të tijin”, tha Spasovski derisa komentoi zhvillimet e fundit në LSDM pas intervistës së Zoran Zaevit dhënë për BGNES. Als/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

3 thoughts on “Intervista e Zaevit, Spasovski: Secili ka të drejtë të ketë qëndrim për çështje të caktuar

 • 04/19/2021 at 00:33
  Permalink

  I am no longer certain where you are getting your info,
  however great topic. I needs to spend some time finding out much more or working out more.
  Thank you for magnificent info I was in search of this
  information for my mission.

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *