Dje 41 viktima dhe 1 022 raste të reja me COVID

MSH dje njoftoi se nga 3 127 teste të dyshuara për CoViD-19 dhe prej tyre 1 022 kanë rezultaur pozitivë me koronavirus, ose 33 per qind e tyre. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 41 pacientë, ndersa janë shëruar edhe 680 persona.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *