Maqedonia e Veriut sot me 32 viktima nga Kovid-19 dhe 820 të infektuar

Në 24 orët e fundit janë kryer 2 019 teste dhe prej tyre 820 kanë rezultuar pozitivë me koronavirus, ose 41 per qind e testeve të kryera. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë e jetën edhe 32 pacientë, ndersa janë shëruar 895 persona.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

21 thoughts on “Maqedonia e Veriut sot me 32 viktima nga Kovid-19 dhe 820 të infektuar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *