Sinani komenton zgjedhjet në Podujevë: Humbësi kurrë nuk mund të bëhet fitues

Rikthimi i Albin Kurtit nga Llapi është sinjali se ndryshimet do të ndodhin në Kosovë. Qeveria pandemike e Kosovës dhe kryeministri anemik Hoti sonte e marrin rrugën e mbylljes së mandatit të vjedhur. Humbësi kurrë nuk mund të bëhet fitues. Ky është fundi i KLD(LDK) dhe lindja e një elite të re, në Kosovë shkruan Arsim Sinani në facebook statusin e tij privat.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

18 thoughts on “Sinani komenton zgjedhjet në Podujevë: Humbësi kurrë nuk mund të bëhet fitues

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *