​Juventusi e ka gjetur mënyrën për ta rrëmbyer Mauro Icardi-n nga PSG

Mauro Icardi mund të rikthehet dhe të luajë sërish në Serie A, pas aventurës së tij me Interin deri para dy viteve.

Interesim për ta rikthyer sulmuesin argjentinas në Itali kanë shprehur rivalët e Interit, Milani dhe Juventusi.

Tani, gjithnjë sipas raporteve të fundit nga “Calciomercato”, “Zonja e Vjetër” ka bërë hapa konkret drejt një marrëveshje me Paris-Saint-Germain për Icardin.

Ata do t’i ofrojnë shërbimet e Paulo Dybalas në këmbim të tij, ofertë kjo e cila edhe mund t’i përshtatet klubit parizien. Dybala është në bisedime me Juventusin për rinovimin e kontratës dhe deri më tani nuk kanë gjetur ndonjë marrëveshje finale.

Top Channel

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

4 thoughts on “​Juventusi e ka gjetur mënyrën për ta rrëmbyer Mauro Icardi-n nga PSG

 • 07/05/2021 at 00:56
  Permalink

  You are so cool! I don’t think I have read a single thing like
  that before. So great to find somebody with original thoughts
  on this subject matter. Seriously.. thanks for starting this up.
  This web site is something that is required on the internet, someone with a little
  originality!

  Reply
 • 05/15/2021 at 13:09
  Permalink

  What i don’t understood is in fact how you’re now not really a lot more neatly-favored than you might be now. You’re so intelligent. You understand therefore significantly in the case of this subject, produced me for my part imagine it from a lot of various angles. Its like men and women don’t seem to be interested unless it’s one thing to accomplish with Woman gaga! Your own stuffs nice. All the time care for it up!

  Reply
 • 05/10/2021 at 09:27
  Permalink

  Hi! I know this is kinda off topic nevertheless I’d figured I’d
  ask. Would you be interested in trading links or maybe guest authoring a blog post or vice-versa?
  My blog goes over a lot of the same subjects as yours and I feel we
  could greatly benefit from each other. If you are interested feel free to send
  me an email. I look forward to hearing from you!

  Terrific blog by the way!

  Reply
 • 04/16/2021 at 12:00
  Permalink

  Hey very nice website!! Guy .. Excellent .. Amazing .. I will bookmark your site and take the feeds additionally…I’m happy to search out so many helpful information right here within the submit, we want develop more techniques on this regard, thank you for sharing.

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *