Aleanca për Shqiptarët telegram ngushëllimi për ndarjen nga jeta të afaristit Maliqi

Me pikëllim të thellë morëm lajmin për ndarjen e parakohshme nga jeta e afaristit, humanistit dhe Nënkryetarit të Qytetit të Shkupit z. Enver Maliqit.

Enver Maliqi do mbahet mend si një afarist i suksesshëm, dhe kontribues i madh në të gjitha proceset politike dhe kombëtare. Ka mbështetur parezervë aktivitete të shumta kulturore -sportive dhe edukative, ai ishte aty me kompaninë e tij gjithmonë kur mungonte ndihma institucionale.

Ngushllimet më të thella familjes së Enver Maliqit, bashkëpunëtorëve të tij Qytetit të Shkupit dhe të gjithë atyre që e njohën veprën e tij fisnike dhe shumëdimensionale shkruhet në komunikatën nga ASH.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Aleanca për Shqiptarët telegram ngushëllimi për ndarjen nga jeta të afaristit Maliqi

 • 05/10/2021 at 16:19
  Permalink

  We are a group of volunteers and starting a new scheme in our community.
  Your website offered us with valuable information to work on. You have
  done a formidable job and our entire community will be thankful to you.

  Reply

Lini një Përgjigje te 학동안마 1위 Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *