Deputeti i VV-së: ndryshimi i filluar në Kosovë do të vijë edhe në Maqedoni, opozita po rritet (VIDEO)

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje duke folur për shumicën parlamentare në maqedoni tha se partinë politike shqiptare që është në pushtet tashmë përplot 15 vite do t’i ngjajë e njejta punë siç u ngjau partive poltike në Kosovë, raporton News33.tv.

Bajqinovci tha se politikanët shqiptar që kanë qeverisur në Maqedoni janë të korruptuar e të shantazhuar.

Thotë se opozita shqiptare po rritet. Theksoi se ndryshimi ka filluar dhe do të vazhdojë nga Kosova, në Maqedoni po edhe në Shqipëri./News33/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “Deputeti i VV-së: ndryshimi i filluar në Kosovë do të vijë edhe në Maqedoni, opozita po rritet (VIDEO)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *