Ndërron jetë afaristi shqiptar dhe nënkryetari i qytetit të Shkupit, Enver Maliqi

Ka ndërruar jetë afaristi i njohur nga Shkupi, pronar i kompanisë Gemak Trade dhe Hotel Park, Enver Maliqi njofton tv21. Ai ishte edhe zëvendëskryetar i Shkupit. Maliqi gjithashtu ka qenë edhe konsull nderi i Meksikës, ndërsa në për më shumë se 30 vjet “Maliqi Group” ka vendosur shtyllat e suksesit duke krijuar shumë kompani në industri të ndryshme në Maqedoni, Shqipëri dhe Kosovë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

3 thoughts on “Ndërron jetë afaristi shqiptar dhe nënkryetari i qytetit të Shkupit, Enver Maliqi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *