Vidhen para dhe dokumente nga një pacienti vdekur në Kovid-Qendrën në Shkup

Ministria e Punëve të Brendshme njodton se dje në stacionin e policisë në Qendër, 48-vjeçarja G.K. nga Shkupi ka raportuar se në periudhën kohore prej 21.11 deri me 29.11.2020 në Kompleksin e Klinikave “Nënë Tereza” në Shkup, respektivisht në Kovid-Qendër, ku ka ndërruar jetë baba i saj 72 vjeç D.K., janë vjedhur para dhe dokumente të 72-vjeçarit tashmë të ndjerë.

Policia njofton se janë marrë të gjitha masat për zbardhjen e plotë të rastit.

Përmes një statusi në Facebook ka shkruar edhe vajza e 72-vjeparit të ndjerë./alsatm

 

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “Vidhen para dhe dokumente nga një pacienti vdekur në Kovid-Qendrën në Shkup

Lini një Përgjigje te JackViame Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *