8 dhjetori ditë jo pune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut

Ministria për Punë dhe Politikë sociale njofton se në pajtim me Ligjin për festa të Republikës së Maqedonisë së Veriut, 8 dhjetori (e martë), dita e Shën Klimentit të Ohrit është ditë jo pune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

56 thoughts on “8 dhjetori ditë jo pune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *