Moti sot me vranësira mesatare dhe i ftohtë

Në mbarë vendin sot do të mbaj mot me vranësira të ndryshueshme, me periudha të përkohshme të diellit. Temperatura minimale do të sillet në interval prej minus 9 deri në 1 gradë Celsius. Ndërsa ajo maksimale prej 4 deri në 11 gradë Celsius.

Edhe në Shkup e rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm. Temperatura e ,mëngjesit do të ulet në minus 8, ndërsa ajo e ditës do të arrij deri në 7 gradë Celisus.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

16 thoughts on “Moti sot me vranësira mesatare dhe i ftohtë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *