Sela: Nuk kam nevojë për kërkim falje nga Mickoski

Në paraqitjen e tij të ftuar në Studio 10, Zijadin Sela, duke përmendur ngjarjet e 27 Prillit, theksoi se ai gjithmonë ka luftuar dhe do të vazhdojë të luftojë për një shtet të drejtë, por jo siç është sot.

“Unë nuk kam nevojë për” kërkim falje “as nga Mickoski dhe as nga askush,” tha Sela.

Ai gjithashtu theksoi se kënaqësia e tij do t’i referohet ligjit mbi përdorimin e gjuhëve dhe ajo që ai beson se duhet të mbrohet dhe avancohet nga ASh si partia më e madhe shqiptare opozitare. lokalno/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

146 thoughts on “Sela: Nuk kam nevojë për kërkim falje nga Mickoski

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *