Termet i fuqishëm ndjehet në Shkup, epiqendra në lagjen Ilinden

Një termet i fuqishëm me intensitet prej 3,9 sipas shkallës së Rihterit u ndje në Shkup dhe në disa qytete të vendit, rreth orës 14 e 9 minuta. Sipas informacioneve të fundit epiqendra ishte në lagjen Ilinden të Shkupit.tv21

[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]
Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *