zv kryeministri Grubi: Në vitin 2021 po hyjmë me një BDI jashtëzakonisht të fuqishme dhe të bashkuar

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive Artan Grubi thotë se në vitin 2021 po hyjmë me një Bashkim Demokratik për Integrim, jashtëzakonisht të fuqishëm dhe të bashkuar, informon GAZETA.MK

Sipas Grubit ky fakt u dëshmua në zgjedhjet e fundit parlamentare ku partia e z. Ali Ahmeti fitoi mbi 100 mijë vota shqiptare.

“Ne hyjmë në këtë viti me një BDI jashtëzakonisht të fuqishme, jashtëzakonisht të bashkuar gjë që rezultoi edhe në rezultatin zgjedhor kur i kishim përballë të gjithë kundër nesh, absolutisht të gjithë dhe jo vetëm nga vendi por edhe nga vendet tjera dhe jo vetëm nga forcat politike po edhe nga forcat tjera kontribuues të diskursit publik. Kështu që z. Ahmeti ngadhënjeu dhe unë duhet të shpreh një mirënjohje deri tek të gjithë mbi 100 mijë votuesit e BDI-së.” aktualemk/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

3 thoughts on “zv kryeministri Grubi: Në vitin 2021 po hyjmë me një BDI jashtëzakonisht të fuqishme dhe të bashkuar

 • 10/18/2021 at 07:08
  Permalink

  988455 371595I dont agree with this particular write-up. Nevertheless, I did researched in Google and Ive found out which you are correct and I had been thinking inside the incorrect way. Continue producing quality material comparable to this. 166974

  Reply
 • 08/29/2021 at 13:53
  Permalink

  Ahaa, its pleasant dialogue on the topic of this post here at this webpage, I have read all that, so at this
  time me also commenting at this place.

  Reply

Lini një Përgjigje te 강남투핫안마 Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *