Juventus të interesuar për Umtitin

Skuadra italiane Juventus ka shprehur interesim për mbrojtësin e Barcelonës Samuel Umtiti, raporton “Mundo Deportivo”.

“Zonja e Vjetër” janë duke shikuar 27-vjeçarin si zëvendësim të mundshëm të veteranit Giorgio Chiellini, i cili është pranë pensionimit nga futbolli profesionist.

Alternativa tjera të Umtitit thuhet se janë edhe mbrojtësit si Sokratis Papastathopoulos, Nikola Milenkovic dhe David Alaba.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

149 thoughts on “Juventus të interesuar për Umtitin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *