Filipçe dhe Grozdanova do të informojnë rreth furnizimit me vaksina kundër Covid-19

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe dhe kryetarja e Komitetit për imunizim pranë Ministrisë së Shëndetësisë, D-r. Aleksandra Grozdanova sot me fillim nga ora 15:15 minuta do të japin deklarata në lidhje me zhvillimet e fundit për furnizim të vendit me vaksina kundër Covid-19./alsatm

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *