Ish-kampioni i notit në Shqipëri, Ilir Gjebrea humbet betejën me covid-19

COVID-19 ka shënuar një tjetër viktimë.

Ish-kampioni i notit në Shqipëri Ilir Gjebrea ka humbur betejën me covid-19.

Gjebrea ka qenë një nga rekordmenët e notit që ka garuar kryesisht në 100 dhe 200 metra.

Ai njihej me nofkën ‘peshkaqeni’./topchannel

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

41 thoughts on “Ish-kampioni i notit në Shqipëri, Ilir Gjebrea humbet betejën me covid-19

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *