Covid, masat e reja/ Greqi mbyll shkollat deri 7 janar

Situata në Greqi nuk është aspak e mirë sa i përket koronavirusit. Numri i të infektuarve çdo ditë në rritje por poashtu edhe numri i të vdekurve. Kjo është arsyeja se pse qeveria greke do të mbyllë shkollat deri në 7 janar. Kjo masë vjen për të përballuar dhe ulur rastet me koronavirus

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

11 thoughts on “Covid, masat e reja/ Greqi mbyll shkollat deri 7 janar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *