Numër i madh i forcave policore në Haraçinë!

Forca policore janë mbledhur në Haraçinë të Shkupit. Nga MPB ende nuk japin informacion nëse bëhet fjalë për ndonjë aksion, apo ka ndodhur ndonjë incident.

Siç raporton gazetari i TV21 nga terreni, mbi 30 forca speciale dhe një numër i madh i nëpunësve policorë janë atje dhe po kontrollojnë çdo makinë që hy ose del nga Haraçina./tv21

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

3 thoughts on “Numër i madh i forcave policore në Haraçinë!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *