Qeveria sot do të mbajë mbledhje

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut, sot, me fillim në orën 11:00, do të mbajë mbledhjen e rregullt të 26-të, me më shumë pika në rendin e ditës në interes të qytetarëve dhe nga programi i saj i punës.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Qeveria sot do të mbajë mbledhje

  • 08/01/2021 at 09:57
    Permalink

    I don’t ordinarily comment but I gotta admit regards for the post on this great one : D.

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *