Çka po ndodh në Kamp Nou, dy gola të shpejt

Juventus po befaspn për momentin në kamp nou. Shume herët po fiton me rezultat 2:0 si mysfir. Ndeshje e jashtëzakonshme për momentin po luhet ne kamp nou. Golat u shenuan nga Ronaldo dhe Mcaniie.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

238 thoughts on “Çka po ndodh në Kamp Nou, dy gola të shpejt

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *