Forcat speciale të policisë ishin në Haraçinë, dhe këtë mëngjes

Ministrisë së Brendshme vazhdon Policia ende po vepron në lidhje me aksionin e mbrëmshëm në Haraçinë të Shkupit, në të cilin u sekuestrua një sasi e madhe marijuane, informon zëdhënësi i Ministrisë së Brendshme, Toni Angelovski. Forcat speciale të policisë që kanë qëndruar në vendin e ngjarjes që nga dje pasdite, po punojnë në terren këtë mëngjes. Informacioni fillestar është se bëhet fjalë për marihuanën që u vodh të premten nga një depo marihuane në Josifovo. Pastaj Ministria e Brendshme informoi në buletinin e policisë se vjedhja ndodhi rreth orës 3 të mëngjesit. Për aksionin e madh policor, informacioni zyrtar nga Ministria e Brendshme pritet sot pas përfundimit të plotë të aksionit

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

3 thoughts on “Forcat speciale të policisë ishin në Haraçinë, dhe këtë mëngjes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *