Forcat Speciale shpërndajnë nga shkallët e Kryeministrisë protestuesit, hidhen sende të forta kundër tyre

Për një moment protestuesit kanë thyer kordonin e policisë dhe më pas kanë goditur dyert e kryeministrisë.

Por pas këtij veprimi kanë ndërhyrë Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtës, të cilët kanë shpërndarë protestuesit  nga shkallët e kryeministrisë.

Ndaj Forcave Speciale është qëlluar me sende të forta dhe me gurë, ndërsa ata janë kundërpërgjigjur me spraj lotsjellës./topchannel

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

5 thoughts on “Forcat Speciale shpërndajnë nga shkallët e Kryeministrisë protestuesit, hidhen sende të forta kundër tyre

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *