7 thoughts on “Gjest human/Presheva nuk dekorohet sivjet, paratë do të shkojnë për fëmijet jetimë dhe nënat vetmbajtëse

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *