Qeveria e RMV do të mbajë sot seancën e saj të 27-të

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut, sot, duke filluar nga ora 12:00, do të mbajë seancën e rregullt të 27-të me disa pika në rendin e ditës me interes për qytetarët dhe programin e saj të punës.

Nga atje ata thonë se publiku do të informohet për konkluzionet dhe vendimet e sesionit, i cili do të mbahet përmes lidhjes në internet të video-konferencës.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “Qeveria e RMV do të mbajë sot seancën e saj të 27-të

  • 10/08/2021 at 01:15
    Permalink

    128042 463203Having read this I thought it was very informative. I appreciate you taking the time and effort to put this write-up together. I once once again discover myself spending approach to much time both reading and commenting. But so what, it was nonetheless worth it! 866534

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *