Moti i ndryshueshëm, temperatura deri më 13 gradë

Në orët e paradites nëpër lugina do të ketë paraqitje të mjegullës. Ndërsa gjatë ditës moti do jetë i ndryshueshëm, pasdite dhe në orët e mbrëmjes me reshje të shiut. Nëpër male me reshje të dëborës. Temperatura minimale do të sillet prej minus 3 deri në 3 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij nga 8 deri në 13 gradë Celsiusë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

25 thoughts on “Moti i ndryshueshëm, temperatura deri më 13 gradë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *