Varhelyi: Do të sigurojmë vaksinën kundër COVID-19 për Ballkanin Perëndimor

Në një postim në Twitter, ai theksoi se përgatitja e vaksinës është duke u zhvilluar dhe se BE po qëndron krah për krah me partnerët në Ballkanin Perëndimor në luftën kundër virusit korona.
“Në takimin e sotëm të Komitetit Drejtues të Kuadrit të Investimeve të Ballkanit Perëndimor, unë gjithashtu konfirmova se po punojmë se si t’i vëmë vaksinat në dispozicion në Ballkanin Perëndimor në kohën e duhur, pasi ato fillojnë të zbatohen në BE. Ne jemi pranë partnerëve tanë”, shkroi ai në Twitter

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Varhelyi: Do të sigurojmë vaksinën kundër COVID-19 për Ballkanin Perëndimor

 • 10/30/2021 at 08:33
  Permalink

  wonderful publish, very informative. I ponder why the opposite specialists of this sector doo not notice this.
  You should continue your writing. I’m sure, you have a huge readers’ base already!

  homepage

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *