Zyrtare, Napoli konfirmon se Hysaj dhe Rrahmani kanë rezultuar negativ ndaj Covid-19

Lajm i mirë për Gennaro Gattuso-n në funksion të ndeshjes së të dielës midis Napoli-t dhe Sampdoria-s.

Në fakt, trajneri gjithashtu do të jetë në gjendje të llogarisë dyshen Rrahamni dhe Hysaj, të cilët rezultuan pozitivë me Covid-19 disa javë më parë dhe tani kanë dalë negativë.

Ky është njoftimi për shtyp nga Napoli.

“Amir Rrahmani dhe Elseid Hysaj testuan negativisht në testin e kryer dje nga ASL lokale”.

Rikuperimi i tyre është sigurisht i rëndësishëm dhe do të lejojë që trajneri napolitan të ndryshojë zgjedhjet e tij.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Zyrtare, Napoli konfirmon se Hysaj dhe Rrahmani kanë rezultuar negativ ndaj Covid-19

  • 10/17/2021 at 10:03
    Permalink

    69865 591701Great day! Do you know if they make any plugins to protect against hackers? Im kinda paranoid about losing everything Ive worked hard on. Any suggestions? 986373

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *