38 persona pa patentë shoferi, 16 vozitës nën ndikim të alkoolit gjatë mbrëmjes së kaluar njofton MPB

Ministria e Punëve të Brendshme gjatë mbrëmjes së djeshme ka vazhduar kontrollet në trafik, ku në territorin e qytetit të Shkupit janë sanksionuar gjithsej 461 persona. 38 sanksione janë vendosur për persona që kanë drejtuar automjetin pa patentë shoferi, 16 sanksione për mosregjistrim të automjetit, 16 sanksione të tjera për vozitje të automjetit nën ndikim ndikim të alkoolit. Policia gjithashtu ka sanksionuar 25 persona që kanë përdorur telefon mobil gjatë vozitjes, 65 persona janë sanksionuar për parkim të jashtëligjshëm si dhe 18 për mosmbjatje të maskës.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “38 persona pa patentë shoferi, 16 vozitës nën ndikim të alkoolit gjatë mbrëmjes së kaluar njofton MPB

 • 10/08/2021 at 00:15
  Permalink

  252707 744504I feel this site has got some really outstanding information for everyone : D. 828198

  Reply
 • 10/06/2021 at 03:21
  Permalink

  327218 268600Conveyancing […]we like to honor other internet sites on the web, even if they arent related to us, by linking to them. Below are some sites worth checking out[…] 149666

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *