DHP në ankand publik: Bleni makina dhe automjete me çmime të volitshme

Zyra e të Ardhurave Publike (PRO) do të ofrojë për shitje makina, kamionë dhe makina të sekuestruara në bazë të detyrimeve të papaguara në një ankand publik të planifikuar për 28 Dhjetor. Ankandi ofron, ndër të tjera, “Mercedes Benz Sprinter” nga viti 2008 me një çmim prej 225,000 denarë, “Ford Van” nga 2007 me një çmim prej 294,250 denarë, “Renault Clio” nga 2003 me një çmim prej 47,355 denarë Për informacion më të hollësishëm në lidhje me pjesëmarrjen në ankandet elektronike publike / shitjet falas tregtare të pasurive të luajtshme dhe të paluajtshme, shkarkoni dokumentin duke klikuar KingTU dhe vizitoni portalin në internet http://e-aukcii.ujp.gov.mk Përmes faqes në internet http://e-aukcii.ujp.gov.mk, ju mund të shihni ankandet aktive, të kryeni shfletim on-line dhe rishikim të produkteve të ankandit në dispozicion (pasuri të luajtshme dhe të paluajtshme), të aplikoni dhe të merrni pjesë në proces e ofertave dhe ankandeve për artikujt që i nënshtrohen ankandit / shitjes publike. Për të marrë pjesë në e-ankandet e PRO, gjithçka që duhet të bëni është të regjistroheni si përdorues të http://e-aukcii.ujp.gov.mk. Më shumë detaje në këtë lidhje.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

12 thoughts on “DHP në ankand publik: Bleni makina dhe automjete me çmime të volitshme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *