Pritjes së ëmbël i erdhi fundi! Ledri Vula bëhet baba, Sara sjell një jetë një vajzë

Prej disa ditësh Ledri dhe Sara po bënin përgatitjet e fundit për ardhjen në jetë të vogëlushes së tyre, dhe burime të sigurta kanë treguar se pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi sot, më 14 dhjetor.

Ledri Vula dhe Sara Hoxha mësohet të jenë bërë prindër për herë të parë ditën e sotme. Burime pranë çiftit kanë bërë të ditur për ‘Express’ se Sara ka sjellë në jetë vajzën e saj, pritja për të cilën e ka emocionuar shumë prej kaq muajsh.

lg.php.gifDyshja nuk ka bërë asgjë publike në rrjete sociale, ndërsa mediat rozë kanë nisur raportimet për lindjen e vajzës së tyre të parë. Balkanweb/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

374 thoughts on “Pritjes së ëmbël i erdhi fundi! Ledri Vula bëhet baba, Sara sjell një jetë një vajzë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *