Propozim ligji për regjistrimin e popullsisë në seancë plenare

Kuvendi i Republikës së Maqedonisë së Veriut sot duhet të mbajë seancën e 25 në rend dite të së cilës mes tjerash është edhe propozim/ligji për regjistrimin e popullsisë, amvisërisë dhe banesave në Republikën e Maqedonisë së Veriut.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

19 thoughts on “Propozim ligji për regjistrimin e popullsisë në seancë plenare

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *