Shqipëri, 12 viktima dhe 637 raste të reja me COVID

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri kanë humbur jetën 12 persona mes të cilëve është një  29 vjeçar. Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë së Shqipërisë bëjnë me dije se në 24 orët e fundit nuk kanë arritur të fitojë betejën me sëmundjen 12 qytetarë. Gjithashtu në orët e fundit janë konfirmuar pozitiv me Covid 637 qytetarë duke e çuar në 50.637 numrin e përgjithshëm të të infektuarve mes të cilëve kanë humbur jetën 1040 persona.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

3 thoughts on “Shqipëri, 12 viktima dhe 637 raste të reja me COVID

 • 10/24/2021 at 17:48
  Permalink

  You really make it seem so easy with your presentation but
  I to find this matter to be actually something which I think I might
  by no means understand. It kind of feels too
  complex and extremely vast for me. I’m having a
  look ahead on your subsequent put up, I will try
  to get the hang of it!

  Reply
 • 10/07/2021 at 16:53
  Permalink

  941341 875363Wow, incredible weblog layout! How long have you been blogging for? you make blogging appear simple. The overall look of your internet site is wonderful, as properly as the content material! xrumer 491067

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *