Dhurata luksoze dhe pushime me 5 yje/ Fëmijët e Pasur të Instagramit, si pandemia “s’po ua cënon” aspak festat

Teksa pjesa dërrmuese e globit po mundet të kursejë prej pandemisë Covid-19, duke mos i shkundur xhepat si zakonisht në fundvit, për Fëmijët e Pasur të Instagram-it, gjithçka mbetet në fund të ditës, biznes dhe nevojë për të reklamuar.

Kështu, të rinjtë e llastuar, e mbi të gjitha, të kamur, duket se po shijojnë një dhjetor vezullues, të cilin nuk kanë vonuar ta publikojnë në rrjetin e shumëndjekur social, shkruan “The Sun”.

Resorte me pesë yje, darka marramendëse, veshje firmato dhe makina nga modelet më të çmendura, si dhuratë vetes për fundvit…/topchannel

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

358 thoughts on “Dhurata luksoze dhe pushime me 5 yje/ Fëmijët e Pasur të Instagramit, si pandemia “s’po ua cënon” aspak festat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *