“Kjo është një mrekulli mjekësore. Zv presidenti amerikan u vaksinua para kamerave

Vaksina u mor në spitalin prestigjioz Walter Reed në Uashington, raporton CNN.

“Kjo është një mrekulli mjekësore. Ekspertët më thonë se duhen mesatarisht 8-12 vjet që vaksinat të zhvillohen, prodhohen dhe shpërndahen. Por ne në Shtetet e Bashkuara jemi në rrugën tonë për të vaksinuar miliona Amerikanë në më pak se një vit. “Kjo është një mrekulli,” tha Pence.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

53 thoughts on ““Kjo është një mrekulli mjekësore. Zv presidenti amerikan u vaksinua para kamerave

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *