Sanksionohen 213 vozitës në Shkup

Ministria për Punë të Brendshme edhe gjatë ditës së djeshme ka vazhduar me kontrollet e shtuara në trafik, me çrrastë vetëm në territorin e Shkupit ka shqiptuar gjithsejtë 213 gjoba, prej të cilave 15 për vozitje pa patentë shoferi dhe 18 për mosmbajtje të maskës mbrojtëse. Gjoba janë shqiptuar edhe për makina teknikisht të parregullta dhe të pa regjistruara, ndërsa numri më i madh i gjobave ka të bëj me parkim të parregullt, gjithsejtë 74.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

5 thoughts on “Sanksionohen 213 vozitës në Shkup

 • 10/11/2021 at 00:49
  Permalink

  618647 37553Youre so cool! I dont suppose Ive read anything like this before. So good to find somebody with some original thoughts on this topic. realy thank you for starting this up. this site is something that is required on the web, someone with a little originality. helpful job for bringing something new to the internet! 603452

  Reply
 • 01/22/2021 at 10:50
  Permalink

  Unquestionably imagine that which you stated. Your favorite reason appeared to be at
  the net the simplest thing to be mindful of. I say to you,
  I definitely get annoyed whilst other folks consider worries that they just don’t recognise
  about. You controlled to hit the nail upon the highest and
  outlined out the whole thing without having side
  effect , other folks could take a signal. Will probably
  be back to get more. Thank you

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *