704 gjoba për mosmbajtjen e maskës

Në 24 orët e fundit në të gjithë territorin e Maqedonisë së Veriut janë regjistruar 704 kundërvajtje për mosmbajtjen e maskës. Nga Ministria e Punëve të Brendshme apelojnë deri te gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim që të mbrohen nga virusi korona.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

20 thoughts on “704 gjoba për mosmbajtjen e maskës

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *