Aeroporti i Shkupit mbushet nga mërgimtarët

Gjatës natës së mbrëmshme aeroporti i Shkupit u mbush nga mërgimtarët që vinin në vendlindje për festat e fundvitit.

Këto ditë fluturimet nga Evropa janë plot e përplot sidomos kur , Zvicra e hoq nga lista e vendeve me rrezik të lartë nga COVID-19, Maqedoninë e Veriut.

Fotografia është e natës së mbrëmshme, mirëpo edhe sot dhe pasnesër pritet të jetë i madh numri i mërgimtarëve që krahas avionëve kanë pushtuar me veturat e tyre edhe pikat kufitare të vendit.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

47 thoughts on “Aeroporti i Shkupit mbushet nga mërgimtarët

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *