Ariana Grande është fejuar! Tregon unazën e madhe të diamantit

Këngëtarja është fejuar me Dalton Gomez.

“Ata nuk mund të jenë më të lumtur, të dy palët e prindërve janë të entuziazmuar”, tha një burimj për “People”.

Ariana Grande është nuse e ardhshme! Të dielën, 27- vjeçarja tregoi unazën e fejesës me diamante.

Ylli i hitit “Positions” ndau disa foto ku shfaqet së bashku me Gomez në faqen e saj në “Instagram”.

Urime për këto dy shpirtra të mahnitshëm. Ari ne të duam dhe nuk mund të jemi më të lumtur për ty. Dalton ju jeni një njeri me fat, “komentoi menaxheri i saj Scooter Braun.

Një burim  tha se në fillim të këtij viti se çifti ishin në lidhje që nga janari dhe ishin në të  distancuar nga shoqëria në shtëpinë e saj në Los Anxhelos gjatë.

Në maj, ata bënë paraqitjen e tyre të parë zyrtare së bashku në videoklipin “Stuck with U”.

Dalton Gomez punon si agjent shitjesh për një kompani luksoze të pasurive të patundshme.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

88 thoughts on “Ariana Grande është fejuar! Tregon unazën e madhe të diamantit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *