Kosovarja zgjidhet si vajza më e bukur në Gjermani

Miss Grand Germany është një ndër tre kompeticionet më të rëndësishme të bukurisë botërore dhe këtë vit e ka fituar bukuroshja me origjinë nga Kosova Arlinda Prenaj.

Ajo është shpallur më e bukura e Gjermanisë, ndërsa në vitin 2019 ishte shpallur Miss Grand Kosovo.
Arlinda do të përfaqësojë Gjermaninë në gara tradicionale. tch/
Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

338 thoughts on “Kosovarja zgjidhet si vajza më e bukur në Gjermani

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *