Sipas burimeve të kanal5, sasi e madhe e kokainës dhe heroinës dhe armë të kapura në Singeliç

Një kërkim është duke u zhvilluar në lagjen Shkup të Singeliç, dhe deri më tani janë gjetur disa kilogramë kokainë dhe heroinë, si dhe armë, mësoi Kanal 5 nga burimet në hetim.

Në ditët e mëparshme, policia së pari kapi 100 kilogramë marijuanë, dhe pastaj 60 kilogramë të tjerë, dhe sot, sipas burimeve tona, plaçka është kokainë dhe heroinë.

Pritet Ministria e Brendshme të dalë me informacione mbi atë që u gjet në Singelic dhe sa njerëz janë ndaluar.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

14 thoughts on “Sipas burimeve të kanal5, sasi e madhe e kokainës dhe heroinës dhe armë të kapura në Singeliç

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *