Një tërmet tronditi Gostivarin dhe Mavrovën

Një tërmet me magnitudë 3.3 të shkallës Rihter u regjistrua pak minuta para orës 13, dhe tërmeti u ndje në pjesën perëndimore të Maqedonisë, kryesisht në Gostivar dhe Mavrovo.

Sipas të dhënave të EMSC, epiqendra ishte 18 km në veriperëndim të Gostivarit./fokusmk

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

4 thoughts on “Një tërmet tronditi Gostivarin dhe Mavrovën

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *