Spasovski: Gruevski do të kthehet dhe do të vuajë dënimin e tij

Duke komentuar punën e Ministrisë së Brendshme dhe kritikat për arratisjen e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski, Ministri i Brendshëm Oliver Spasovski sot në emisionin “Studio 10” në Televizionin 24 vetëm shkurtimisht tha se do të kthehej dhe do ta vuante dënimin me burg.

– Gruevski do të kthehet dhe do ta vuajë dënimin, tha Ministri i Brendshëm, Oliver Spasovski në një paraqitje të ftuar në Televizionin 24./PRESS24.MK

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

346 thoughts on “Spasovski: Gruevski do të kthehet dhe do të vuajë dënimin e tij

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *