Deri në fund të pandemisë, gratë shtatzëna lirohen nga puna me prani fizike

Qeveria sot lëshoi ​​një deklaratë duke ju kujtuar se gratë shtatzëna, sipas një vendimi të qeverisë, lirohen nga puna dhe detyrimet e punës me prani fizike deri në fund të pandemisë covid-19.

“Ne e publikojmë këtë informacion pas interesimit të shprehur në detyrimin për punë dhe përgjegjësi pune me prani fizike në vendin e punës, të grave shtatzëna, pas 31 dhjetorit, 2020 njoftojnë nga qeveria, transmeton 360 shkallë.

Ky vendim u mor në një seancë të mbajtur më 3 nëntor të këtij viti, me rekomandimin e Komisionit për Sëmundjet Infektive. Është botuar në “Gazetën Zyrtare” të nesërmen, më 4 nëntor.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “Deri në fund të pandemisë, gratë shtatzëna lirohen nga puna me prani fizike

 • 11/27/2021 at 05:06
  Permalink

  Thanks for finally writing about > Deri në fund të pandemisë, gratë shtatzëna lirohen nga puna me prani fizike < Liked it!

  Reply
 • 10/18/2021 at 11:41
  Permalink

  673984 21787Discover how to deal together with your domain get in touch with details and registration. Understand domain namelocking and Exclusive domain name Registration. 932237

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *