PSG fitoi dhe shkarkoi trajnerin Tuchel

Kampioni i Ligës 1 të Francës, Paris Saint-Germain ka shkarkuar Thomas Tuchel-in nga detyra e trajnerit, raporton “BILD”.

PSG mbrëmë fitoi me rezultat të thellë 4:0 kundër skuadrës së Strasbourg dhe arsyet e shkarkimit nuk dihen ende.

Lajmi pritet të konfirmohet sot gjatë ditës nga krerët e PSG-së.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *