Milo Gjukanoviç po trajtohet nga pneumonia

Presidenti malazes Milo Gjukanoviç po trajtohet për pneumoni me këshillën e një mjeku, tha zyra e tij.

Testet e mëparshme, përfshirë edhe ato të sotmet, kanë treguar se është negativ për covid-19. “Të gjithë parametrat jetësorë janë të qëndrueshëm dhe ai kryen detyrat e tij të rregullta presidenciale pa ndërprerje,” deklarojnë nga presidenca.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

39 thoughts on “Milo Gjukanoviç po trajtohet nga pneumonia

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *